Masáže

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Příjemná relaxační masáž zaměřená na uvolnění a relaxaci Vašich unavených svalů, kloubů a mysli. Masáž provádíme v příjemném prostředí při relaxační hudbě a vůní přírodních aroma olejů, které uvolní Vaší mysl a pomůžou Vám zregenerovat tělo i duši. K masáži jsou použity výhradně prověřené čisté přírodní oleje české výroby bez parfemace, parabenů, umělých barviv, konzervantů a nejsou testované na zvířatech. Masáž je prováděna s respektem k Vašemu zdravotnímu stavu, vede k uvolnění, prokrvení tkáně, detoxikaci a tím navození Vašich příjemných pocitů.

částečná masáž 450,- Kč (cca 30 min.)
masáž zad a šíje 600,- Kč (cca 30 min.)
celková masáž 990,- Kč (cca 60 min.)

KLASICKÁ MASÁŽ

klasická masáž je prováděna s respektem k Vašemu zdravotnímu stavu se zaměřením na svalové partie a na akutní zdravotní stav. V případě bolestí, bloků, svalového ztuhnutí se zaměřujeme na tyto problémová místa a pomůžeme Vám odtranit tyto zdravotní problémy. Masáž je prováděna v příjemném prostředí při relaxační hudbě a aromaterapii. Při masáži používáme výhradně prověřené čisté přírodní oleje české výroby bez parabenů,umělých barviv, parfemace,umělých konzervantů a které nejsou testované na zvířatech.

částečná masáž 450,- Kč (cca 30 min.)
masáž zad a šíje 600,- Kč (cca 30 min.)
celková masáž 990,- Kč (cca 60 min.)

SPECIÁLNÍ MASÁŽE

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSEK NOHOU

masáž plosky nohou je zaměřená na reflexní body na ploskách nohou, které souvisí s orgány v těle. V průběhu masáže se aktivují body, které úzce souvisí s našimi orgány. Masáž je velmi ozdravná a pomáhá nastartovat správnou funkci orgánů a i funkci celého těla. Po této masáži se budete cítit skvěle, jako znovuzrození.

Cena: 450,- Kč (30 min.)

INDICKÁ MASÁŽ AWAKENING – PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY TĚLA

Jsme jediné certifikované masérské studio v karlovarském kraji, které provádí tuto speciální masáž zad, šíje a hlavy. Masáž spočívá v uvolnění svalové partie podél celé páteře a následnou aktivaci Vaší vnitřní síly uložené v kostrči tzv.kundaliny energie. Tuto energii si málokdo umí aktivovat sám. Při této speciální masáži dochází k hluboké relaxaci, kdy se v podvědomí mění zastaralé nefunkční programy. Energie kundaliny je pomocí speciální techniky „vytažena“ po celém páteřním kanálu až do šišinky. Masáž odstraňuje napětí, zlepšuje náladu a celkově pozitivně působí na celý organizmus. 

Cena:700 ,- Kč ( 35 min.)

MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU LADY

omlazovací jemná masáž obličeje a dekoltu s použitím výhradně kvalitních čistě přírodních olejů české značky bez barviv, parfemace, konzervatů a umělých přísad netestovaných na zvířatech.
Po masáži je aplikováno hedvábné liftingující sérum kvalitní české značky Natura Medic s vysokým obsahem arganového oleje, karpariane, vitamínu A a E. Sérum vyhladí vrásky, podpoří elasticitu pokožky, celkově vylepšuje vzhled pokožky a tvorbu kolagenu. Pod oči je aplikována hydratační maska (kolagenové 3D polštářky) kvalitní české značky Natura Apotheke s kyselinou hyaluronovou, kolagenem, glycerinem a extraktem z mořských řas, kaktusu a kořene lékořice. Tato maska vyhlazuje vrásky pod očima, dodá extra porci hydratace, zvyšuje elasticitu pokožky, okamžitě odstraňuje otoky a tmavé kruhy pod očima, vyživuje, intenzivně regeneruje a zklidňuje.
Masáž LADY s následným použitím kvalitních produktů odstraňuje stres pokožky, uvolňuje, prokrvuje a omlazuje. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a i pro klientky s velmi citlivou pletí.

Cena 450,- Kč ( cca.40 min.)

TERMOTERAPIE

INFRASAUNA

pravidelné používání infrasauny pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení, působí protizánětlivě, zvyšuje obranyschopnost organizmu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovaskulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použít klasickou saunu. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech. Pocení a detoxikace probíhá již při teplotě 45-50 stupňů celsia. Díky tomu je proces infrasaunování přístupnější i pro klienty, kteří nesnesou vysoké teploty (jako v klasických saunách) a je vhodný i pro děti. 
V ceně použití sauny je zapůjčení osušky a županu.

Doba saunování je od 15 – 25 min. cena 250,- Kč / 1 osoba

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU S MASÁŽÍ A NÁSLEDNÝM OŠETŘENÍM LUXUSNÍM KRÉMEM S PROPOLISEM

tento parafínový program je profesionální systém ošetření pokožky, kterou změkčuje, zvláčňuje, čistí a prokrvuje. Zároveň hloubkově prohřívá, snižuje svalové napětí, má příznivé účinky na regeneraci, metabolizmus kůže, nehtů a podkožního vaziva. Po aplikaci parafínu zůstane pokožka hladká a hedvábně jemná. Při zábalu používáme kvalitní bezolejový parafín české firmy Salvus. Po aplikaci parafínu (cca 20 min.) a jeho následné odstranění Vám uděláme lehkou masáž rukou a ošetříme certifikovaným kvalitním přírodním přípravkem s propolisem, který je vyživující, hojivý, zvláčňující a ošetřující.

Cena : 240,- Kč ( cca 40 min.)

Všechny procedury jsou realizovány přímo v objektu Pensionu Vila Hana v přízemí v našem příjemně zařízeném soukromém KLUBU STUDIO MOTÝL za poslechu relaxační hudby. Jako bonus při každé proceduře Vám příjemnou atmosféru při Vaší relaxaci navodí aromaterapie za použití výhradně přírodních silic.
Pro všechny procedury používáme kvalitní bylinnou kosmetiku českých výrobců, která se vyznačuje jedinečným obsahem přírodních komponentů, je bez barviv, konzervantů, parabenů, parfémů, není testována na zvířatech a je vhodná i pro velmi citlivou pleť. Tato kosmetika je v obalech, které jsou snadno odbouratelné a recyklovatelné.
U procedur, které vyžadují zvýšenou teplotu okolí používáme otevřený oheň z krbu na biolíh, který příjemný zážitek z procedur ještě více umocňuje a posouvá ho až na hranici nebývalého komfortu.

JAK SE OBJEDNAT
!!! Na veškeré pečující procedury je možné se objednat kdykoliv přímo osobně u p. Hanky nebo telefonicky na tel.č.603531254. Čas procedur domluvíme tak, aby vyhovoval Vám i mě :-) !!!

TĚŠÍM SE NA VÁS ! HANKA

Adresa 

Hannah Beranová
Československé armády 373/13
357 33 Loket
Czech Republic

Kontakt

Hannah Beranová - Vila Hana
Email: info@vilahana.eu
Phone: +420 603 531 254